Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka w kuchni

13 Kwi 2005 23:43 1461 4
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    Technicznie jest to możliwe lecz obawiam się ze możesz utracić gwarancje na tą pralkę i nie wiadomo jak się bedzie zachowywała przy wirowaniu.
    Jak bym miał coś taikego zrobić to blat stołu zrobiłbym górą pralki(przymocowana do niej)
    Pozdr.
  • Specjalista urządzeń chłodniczych
    A ja zaczne od innej strony: ile masz wzrostu??? A ile mierzy Twoja Kobieta? Dla wiekszosci ludzi, "standardowe" 85cm dla szafek kuchennych jest to troche za malo i nieergonomicznie!!!! Sprawdz dokladnie! Ja zrobilem w kuchni jakies 5cm wyzsze, (a do olbrzyma mi daleko ;) ) w lazience tez, po to, aby sie nie meczyc np. przy zmywaniu naczyn (zmywarki nie posiadam ;) ) Dzieki temu mniej mnie "w krzyżu" łupie :D
    Radze przemyslec
    Pozdrawiam

------------------------------------------------------
    ups, nie doczytalem: "szafki już są"...
  • Poziom 16  
    Może to, że "szafki już są" niczemu nie szkodzi.
    Zmień same cokoły szafek na wyższe, to pralka się zmieści a i Ty z rodzina poczujesz się znacznie lepiej.
  • Specjalista AGD
    Klienci często mają pralki w kuchni schowane w dwudrzwiowej szafce (bez podłogi) ze zdjętą pokrywą górną. Myślę że serwis gwarancyjny nie powinien się czepiać po zdjęciu pokrywy, chyba że będzie pralka zalana. Lepiej żeby nie dotykała blatu i boków.