Witam,
czy mój samochód ma OBDII do diagnozowania elektroniki?
nigdzie nie mogę znaleźć złącza
Bardzo dziekuję za pomoc!
czy mój samochód ma OBDII do diagnozowania elektroniki?
nigdzie nie mogę znaleźć złącza
Bardzo dziekuję za pomoc!
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam