jakie zlacze diagnostyczne jest w passacie b4 94r silnik 1.8. zlacze jest po prawej stronie obok kierownicy. jast tu zlacze obd1 czy obd2
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tambzykdamian napisał:dzieki BOSIARZ. czyli vagiem da sie diagnozowac usterki.