Posiadam stycznik trójfazowy (cewka 230V), podpinam pod A1 i A2 wyjścia ze sterownika i jest dziwny problem; pomimo tego że zasilanie układu jest wyłączone (ale napięcie 230V nadal podane na płytkę) stycznik dalej trzyma.
Jeżeli pod A1 i A2 równolegle podpiąłem dowolne urządzenie stycznik działał prawidłowo.
Teraz moje pytanie, jak zrealizować to rozładowanie cewki, bądź też jak podłączyć ten stycznik.
Stycznik: XBS MDR-18
Na wyjściu triaka jest podłączony warystor, lecz po jego wylutowaniu sytuacja jest taka sama.
Jeżeli pod A1 i A2 równolegle podpiąłem dowolne urządzenie stycznik działał prawidłowo.
Teraz moje pytanie, jak zrealizować to rozładowanie cewki, bądź też jak podłączyć ten stycznik.
Stycznik: XBS MDR-18
Na wyjściu triaka jest podłączony warystor, lecz po jego wylutowaniu sytuacja jest taka sama.