Chciałbym napisać program w Delphi 7 sterujący dwoma przekaźnikami podpiętymi pod port RS 232. Proszę o jakieś materiały, www, porady, etc.
Dzięki za wszelką pomoc.
Dzięki za wszelką pomoc.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamwesol napisał:Bezpośrednio to ja nie chce sterować układem, tylko przekaźnikami.
Co to jest MAX232?
Kano15x napisał:Ok
Udało mi się, skompilowałem i działa... ale :/ ... do którego pinu i jak podłączyć przekaźnik czy też diode... (to będzie ten schemat u góry?)