Witam.
Mam mały problem z praniem.
Po włączeniu pralki świecą kontrolki: start, pranie i koniec i dalej zero reakcji.
Ktoś się orientuje co to może być?
Mam mały problem z praniem.
Po włączeniu pralki świecą kontrolki: start, pranie i koniec i dalej zero reakcji.
Ktoś się orientuje co to może być?