Mam problem z odkurzaczem. Ma już około 7 lat i ostatnio spalił sie wirnik. W tym akurat nie ma nic dziwnego. Silnik wymieniłem i powinno być wszystko wporządku. Ale nie jest. Pierwsze odkurzanie i zaczęło ponownie śmierdzieć. Odkurzacz został szybko wyłączony i utknąłem
Co może powodować takie zjawisko??
Co może powodować takie zjawisko??