Witam serdecznie. Mam problem ze zmywarką. Jak dotąd chodziła bez żadnych zarzutów.
BOSCH SILENCE-60
Problem dotyczy tego że jak załączam program-wrzucam tabletkę to ona zaczyna chodzić. Czasami słyszę -lub też nie- jak coś od razu "przeskakuje" typu maleńki patyczek włożony w wiatraczek. Zaznaczam że nie jest to zawsze. Pobiera wodę i słyszę jak normalnie cichutko chodzi/ czasami ten odgłos jest głośny.
Zaznaczam że cały czas chodziła idealnie. Niestety problem dotyczy tego że moja zmywarka nie wypomopowywuje do końca wody. Nie kończy programu tylko jakiś czas przed zatrzymuje się i woda stoi. Sita są czyste. Na początku wskaźnik "kurek" się świecił ale zresetowałam ją. Wszystko co jest w miarę osiągalne dla reki jest wyczyszczone a problem jak był tak i jest.
Bardzo proszę o pomoc ponieważ nie chcę jej zmieniać na inną-sentyment.
Pozdrawiam
Aga
BOSCH SILENCE-60
Problem dotyczy tego że jak załączam program-wrzucam tabletkę to ona zaczyna chodzić. Czasami słyszę -lub też nie- jak coś od razu "przeskakuje" typu maleńki patyczek włożony w wiatraczek. Zaznaczam że nie jest to zawsze. Pobiera wodę i słyszę jak normalnie cichutko chodzi/ czasami ten odgłos jest głośny.
Zaznaczam że cały czas chodziła idealnie. Niestety problem dotyczy tego że moja zmywarka nie wypomopowywuje do końca wody. Nie kończy programu tylko jakiś czas przed zatrzymuje się i woda stoi. Sita są czyste. Na początku wskaźnik "kurek" się świecił ale zresetowałam ją. Wszystko co jest w miarę osiągalne dla reki jest wyczyszczone a problem jak był tak i jest.
Bardzo proszę o pomoc ponieważ nie chcę jej zmieniać na inną-sentyment.
Pozdrawiam
Aga