Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Overmax - Konfiguracja 3g

02 Lip 2014 20:11 1968 5
  • Poziom 2  
    Witam!
    Wczoraj dostałem nowy tablet Overmax Solution 10 II. Mam kartę aero2 i chciałem jej używać w tablecie ale tu pojawia się problem. Konfiguruję kartę w ustawieniach: zmieniam punkt dostępu i tak dalej tak jak na wielu filmikach na YouTube. Ale... Po ustawieniu włączam transmisję danych i nie pojawia się ikona 3g oraz nie mam wogóle kresek zasięgu... Tam gdzie jest wyświetlany znaczek zasięgu, pojawiają się 4 PUSTE kreski oraz ikona 'kluczyka'. Co w tej sytuacji zrobić??? Karta na pewno nie jest wadliwa bo w modemie działa prawidłowo. Tablet też normalnie działa z tą kartą więc o co chodzi? Za pomoc z góry dzięki.

PS Jeżeli napisałem w złym dziale, przepraszam i proszę o wyrozumiałość - to mój pierwszy temat.
  • Poziom 2  
    Witam.
    To masz to samo ci ja.
    Sprzęt kupiony na allegro , sprzedający: KGPartners

Super sprzęcik jak za taką małą kwotę , świetna jakość obrazu i śmiga aż miło tylko trzeba dodać sobie Flash Player (dodam że nie kupił bym teraz nic innego).

Wczoraj odesłałem na wymianę po wcześniejszej rozmowie ze sklepem.
    Myślałem że może egzemplarz wadliwy , przyślą inny i będzie git , ale widzę że nie tylko ja mam ten problem , więc może być to coś głębszego.

Tak , więc dołączam się do twojego pytania W czym tkwi problem ?
    Może te tablety miały iść na inny rynek niż polski ?

Gdzie i u kogo kupiłeś sprzęt ?
  • Poziom 2  
    Problem rozwiązany!
    Ze strony overmax'a musisz ściągnąć aktualizację poprawiającą ten problem. Mi śmiga jak ta lala :-D
  • Poziom 2  
    Możesz napisać coś więcej ?
    Co trzeba ściągnąć , gdzie wypakować lub zainstalować i w jaki sposób to zrobić ???
  • Poziom 2  
    Na stronie www.overmax.pl musisz znaleźć swój model i kliknąć do pobrania oraz wybrać plik umożliwiający połączenie aero2. Dalsze instrukcje będziesz miał w pobranym pliku.
  • Poziom 10  
    Dołączam się do pytania czy program mam ściagnać na komputrr czy bezpośrednio na tablet ,moze ktoś wytłumaczy po chłopsku

Dodano po 5 [godziny] 30 [minuty]:

jakoś udałomi się zaktualizować ,brak podswietlenia sieci
    komórkowe?

Dodano po 35 [minuty]:

okey po aktualizacji ze strony overmax i wielu bojach areo2 zaczeło działać