Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Adobe Flash Player - Jaką wersję wybrać?

karramahararan 02 Jul 2014 22:40 2274 1
    karramahararan
    Level 15  
    Witam.
    Wtyczki Adobe Flash Player są bardzo często aktualizowane i ulepszane, w związku z czym zwiększają się ich wymagania. Mam słaby sprzęt i najnowsza aktualizacja Adobe Flash Player 14 ma zbyt duże wymagania, przez to filmy często się zawieszają, bądź obraz mija się z dźwiękiem. Do tej pory miałem przeglądarkę Opera, jednak potrzebuje ona najnowszych wersji Adobe Flash Playera. Z pomocą przyszło Google Chrome, nie potrzebuje ono najnowszych aktualizacji, w związku z czym problem byłby już prawie rozwiązany, jednak ta przeglądarka otwiera bardzo dużo procesów, komputer się przycina, nie mogę jednocześnie słuchać muzyki na youtube i przeglądać innej strony, bo filmy cały czas się zacinają. Ściągnąłem więc Mozillę Firefox, wszystko jest ok, ale na każdej stronie dostaję sygnał, że nie mam aktualnej wtyczki Adobe Flash Player i mam ją uaktualnić. Czy idzie to jakoś ominąć? Chodzi mi o to czy jest jakiś złoty środek - na tyle świeża wtyczka, żeby przeglądarka nie domagała się aktualizacji, ale na tyle mało wymagająca, żeby nie spowalniała pracy przeglądarki?
    ValValiantThor
    Level 33  
    Spróbuj tak:
    W mozilli

Wpisz w pasku adresu about:config i nacisnij enter

Potwierdź ostrzeżenie (inaczej sie nie da)

w górnym pasku szukania wpisz plugins.hide

powinno wyszukać pare wpisów

przy wpisie
    plugins.hide_infobar_for_outdated_plugin

zmień wartość z false na true klikając myszką dwa razy na ten wpis

Choć wątpię czy to coś pomoże ale możesz spróbować.