Witam. Odwiedzam to forum odkąd posiadam tą pralkę, czyli około 3 lat. Cały czas mam problem z błędem E03. Zawsze wymiana grzałki rozwiązywała ten problem (wymieniałem ją już 4 razy w ciągu 3 lat), ale niestety nie tym razem. Pralka np. na krótkim praniu, jak zostaje 2 minuty do końca (tuż przed wirowaniem) wyłącza się i wyskakuje ten błąd. Grzałke wymieniłem na nową - nie pomogło. Węże wszystkie porozpinałem i przeczyściłem -są drożne. Filtr wyczyściłem i jest czysty. Hydrostat na "dmuchnięcie" działa. Termostat obczyszczony z kamienia. Błąd dalej wyskakuje a ja już nie mam pojęcia co dalej może być przyczyną tego błędu i jak go naprawić. Może trzeba to jeszcze jakoś zrestartować? Ale jak? Przeszukałem forum ale w każdym przypadku wymiana grzałki rozwiązała problem. Dodam jeszcze, że pompa wypompowuje wodę szybko (jakieś 25 sekund) po czym działa jeszcze jakieś 2 minuty, więc raczej tak jak ma być. Już tracę nerwy do tej pralki. Pomóżcie