logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nagrywarka LG GCE 8400B nie obsługuje CD-RW w Nero - co robić?

oppex 22 Kwi 2005 09:59 810 4
REKLAMA
  • #1 1426981
    oppex
    Poziom 11  
    Posty: 32
    Ocena: 2
    Nagrywarka LG GCE 8400B 40x12x40. Gdy chcę nagrać na płytce CD-RW Nero informuje że "Nagrywarka nie obsługuje nośnika takiego typu". Sprawdzałem na różnych płytach (1x - 4x i szybszych 12x) Cały czas ten sam komunikat. Ale bez problemu odtwarza już wypalone płytki CD-RW na innej nagrywarce. Próbowałem już w Win XP jak i w Win 98 - to samo. Pomocy!!!
  • REKLAMA
  • #2 1427019
    _DooM
    Poziom 17  
    Posty: 229
    Pomógł: 10
    Ocena: 15
    probowales nagrac plytke w kreatorze w xp'ku
  • REKLAMA
  • #3 1427066
    oppex
    Poziom 11  
    Posty: 32
    Ocena: 2
    Także nie rozpoznaje płyty jako cdrw ale dokladnego komunikatu nie pamiętam!
  • REKLAMA
  • #4 1427195
    Interesant
    Poziom 34  
    Posty: 2175
    Pomógł: 204
    Ocena: 249
    Witam, od kiedy masz nagrywarkę i od kiedy masz ten komunikat, sprawdz w Nero Info Tool co ci wypisuje o nagrywarce ps niezmieniałeś firmware'u a czy czasem niepożyczałes komuś innemu rych RW ja sie spotkałem że jak nagrałem na SW-216B dane to znajowy na lite-onie 48246K nie mógł skasować płyty i jak on wypalił było to samo
  • #5 1427204
    wladekp
    Poziom 15  
    Posty: 146
    Pomógł: 10
    Ocena: 9
    a próbowałeś wgrać nowy firmaware ?
REKLAMA