Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung galaxy s2 - Jak włączyć telefon bez przycisku power

09 Lip 2014 17:11 6780 2
 • Poziom 9  
  Witam
  Dzisiaj w moim telefonie przestał działać przycisk power. (sgs2) Naciskam go i ekran się nie zapala. Muszę odblokowywać go środkowym przyciskiem Home. Przeraża mnie trochę myśl, że jeżeli rozładuje mi się w nim bateria lub z jakichś innych przyczyn mi się wyłączy, nie będę potrafił już go włączyć. Z tego też powodu boje się wyciągnąć baterii i go rozkręcić. Czy jest jakiś sposób, żeby włączyć go bez przycisku on/off? :|

  PS. Czy mógłby mi jakiś użytkownik tego telefonu ze sprawnym przyciskiem :D sprawdzić czy szybkie wyciągnięcie i włożenie baterii spowoduje jego włączenie?
  Gdzieś wyczytałem o podłączeniu do ładowania na 3 sekundy i odłączeniu i tak kilkakrotnie ale tyczyło się to innego modelu galaxy.
  Byłbym bardzo wdzięczny :)
 • Poziom 27  
  Jak wyjmiesz baterie napewno sie wyłaczy co do włacznika na początku zobacz czy nie jest zabrudona membrana od niego albo czy nie jest wyrwany z płyty.
 • Poziom 10  
  Czy rozwiązałeś swój problem? Zdaje się, że mam to same, z tym że wyłączyłem telefon. Nie potrafię go już włączyć, zwarcie lutów wokół przełącznika nic nie daje.