Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung galaxy s2 - Jak włączyć telefon bez przycisku power

toba94 09 Lip 2014 17:11 6498 2
  • #1 09 Lip 2014 17:11
    toba94
    Poziom 9  

Witam
    Dzisiaj w moim telefonie przestał działać przycisk power. (sgs2) Naciskam go i ekran się nie zapala. Muszę odblokowywać go środkowym przyciskiem Home. Przeraża mnie trochę myśl, że jeżeli rozładuje mi się w nim bateria lub z jakichś innych przyczyn mi się wyłączy, nie będę potrafił już go włączyć. Z tego też powodu boje się wyciągnąć baterii i go rozkręcić. Czy jest jakiś sposób, żeby włączyć go bez przycisku on/off? :|

PS. Czy mógłby mi jakiś użytkownik tego telefonu ze sprawnym przyciskiem :D sprawdzić czy szybkie wyciągnięcie i włożenie baterii spowoduje jego włączenie?
    Gdzieś wyczytałem o podłączeniu do ładowania na 3 sekundy i odłączeniu i tak kilkakrotnie ale tyczyło się to innego modelu galaxy.
    Byłbym bardzo wdzięczny :)

0 2
  • #2 10 Lip 2014 20:20
    siudziu
    Poziom 27  

Jak wyjmiesz baterie napewno sie wyłaczy co do włacznika na początku zobacz czy nie jest zabrudona membrana od niego albo czy nie jest wyrwany z płyty.

-3
  • #3 24 Mar 2015 21:06
    djs
    Poziom 10  

Czy rozwiązałeś swój problem? Zdaje się, że mam to same, z tym że wyłączyłem telefon. Nie potrafię go już włączyć, zwarcie lutów wokół przełącznika nic nie daje.

0