Witajcie jest to mój pierwszy temat więc proszę o wyrozumiałość.
jeżeli wybrałem zły temat proszę go przenieść do odpowiedniego ja uważam ,że ten własnie taki jest .
mój problem , że kupiłem słuchawki bez przewodowe firmy Esperanza EH135 z Netto (takie same są w na ich sklepie tylko , że dwa razy droższe.)
są to moje pierwsze słuchawki bez przewodowe
a więc po naładowaniu ich i włączeniu trybu sparowania(sygnał "czerwony i niebieski pojawiający się w szybkim czasie. na zmianę.)
włączyłem opcje w Windows 7 64 bit "dodaj urządzenie" poczekałem chwilę i nic ne wykrywa tak samo mam zresztą z telefon itp .
są jakieś sterowniki do bluetootha ? być może mam nieaktualne albo po prostu coś źlę robie..
jeżeli wybrałem zły temat proszę go przenieść do odpowiedniego ja uważam ,że ten własnie taki jest .
mój problem , że kupiłem słuchawki bez przewodowe firmy Esperanza EH135 z Netto (takie same są w na ich sklepie tylko , że dwa razy droższe.)
są to moje pierwsze słuchawki bez przewodowe
a więc po naładowaniu ich i włączeniu trybu sparowania(sygnał "czerwony i niebieski pojawiający się w szybkim czasie. na zmianę.)
włączyłem opcje w Windows 7 64 bit "dodaj urządzenie" poczekałem chwilę i nic ne wykrywa tak samo mam zresztą z telefon itp .
są jakieś sterowniki do bluetootha ? być może mam nieaktualne albo po prostu coś źlę robie..