Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dual Shock 2 - Problem z konfiguracją i analogami na PC

jakubinio 15 Lip 2014 15:21 765 2
  • #1 15 Lip 2014 15:21
    jakubinio
    Poziom 8  

Witam, tak jak w temacie mam problem z konfiguracją pada. Jest w 100% sprawny. Posiadam przejściówkę na USB, która również jest sprawna, ale po podłączeniu pada do komputera nie działają oba analogi, również jako przyciski. Reszta przycisków oraz wibracja działają poprawnie. W panelu sterowania i sprawdzania sprzętu lewą gałkę zastępują te cztery przyciski z lewej strony (góra, prawo, dół, lewo), dlaczego? Instalowałem różne sterowniki lecz nic nie pomogło. Możecie mi jakoś pomóc? Może jeszcze inne sterowniki? Może to jakiś mały szczegół? Dodam że posiadam system windows XP SP3, z góry dziękuję za każdą odpowiedź. Pozdrawiam

0 2
  • #2 16 Lip 2014 13:11
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

jakubinio napisał:
    Jest w 100% sprawny. Posiadam przejściówkę na USB, która również jest sprawna

Po czym to wnioskujesz?,
    gdzie obydwie rzeczy i na czym były sprawdzane?.

Poza tym, pad o którym piszesz jest od konsoli PS?.

0
  • #3 16 Lip 2014 23:01
    jakubinio
    Poziom 8  

jest do konsoli PS2 i na niej działa, z tego względu napisałem że jest sprawny. przejściówka jest całkiem nowa i teraz już wiem że także sprawna, bo uporałem się już z tym problemem. komputer jakby wykrywał go w połowie(?) ale pobrałem program do wykrywania pada i wszystko jest już ok. dzięki za odpowiedż.

0
  Szukaj w 5mln produktów