Mój kolega ma odbiornik jak w temacie i problem z nim polega na tym jak zresztą wszystkich odbiorników tej serii że często siadają w nich kineskopy. I pytanie moje brzmi jakiego typu jest tam kineskom (chodzi mi o symbol i model) i ewentualnie ile trzeba zapłacić za nowy kineskom do tego odbiornika. Z góry dziękuję.