Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kosiarka Wolf Garten 2.42T - nie chce odpalic

lukasz506 17 Jul 2014 19:18 4713 2
    lukasz506
    Level 19  
    Witam w zeszłym roku kosiarka działała odpalała za 2 szarpnięciem w tym roku ciężko ja odpalić nie była używana przez ten czas. Wczoraj ja po wielu próbach odpaliłem ale nie mogla wybić się na obroty i silnik pracował tak jak by było spalanie stukowe później było ok na wyższych obrotach jak trzymałem za to cięgno przy przepustnicy to silnik miał równe obroty jak puściłem to znów nie równa praca dziś kupiłem nowa świece wyczyściłem odstojnik pod pływakiem zalałem nowym paliwem i ani beknie iskra jest dodam ze wczoraj odpaliłem ja na plaka

Dodano po 17 [minuty]:

kosiarka Wolf Garten 2.42T - nie chce odpalic

Dodano po 5 [minuty]:

Na zdjęciu widać te dźwignię która wychodzi ze skrzyni korbowej nie wiem jaka jest zasada jej działania a jak dotknę i przesunę w lewo te przepustnice to wtedy były równe obroty dodam ze dziś te dźwignię poluzowałem te która wychodzi ze skrzyni czy coś się mogło przestawić
  • Helpful post
    pylos
    Level 25  
    Ta dźwignia, to regulator odśrodkowy.W zależności od ustawienia tej dźwigni, zmieniają się obroty silnika.
    lukasz506
    Level 19  
    Jak działa ta dźwignia do niej dochodzi taka spreżynka i była luźna więc ją trochę napiąłem żeby mi dobrze trzymała to cięgno które dochodzi do przepustnicy bo tak jak pisałem jak silnik pracował i mial nie równe obroty i jak dotknąłem palcem do sterowania przepustnicy to obroty były równe a silnik pracował na wysokich obrotach. To czyli bez tego regulatora powinno udać się odpalic tak?