Mam problem. Chciałem zrobić żeby dysk przenośny miał system plików NTFS i po tej operacji zrobił mi się on na dysk lokalny. Troche poczytałem na google, próbowałem programami i teraz ten dysk przenośny jest partycją podstawową.
I nie wiem jak zrobić zeby on był znowu dyskiem wymiennym i zeby inne komputery go widziały
(wszystkie operacje robione były na win 8 x64)
I nie wiem jak zrobić zeby on był znowu dyskiem wymiennym i zeby inne komputery go widziały
(wszystkie operacje robione były na win 8 x64)