Nie wiem gdzie to umiescic ale prosze o pomoc mam cd-rom TEAC 540E i chce go przerobic na cd-audio. Mam juz wszystkie elementy ale jest jeden problem gdy płytka jest w napedzie to trzyma ja i oddaje. Podejrzewam ze kopniety jest silnik obracajacy płytke (bo sie wogóle nie obraca płytka) Ale nie jestem pewnien. Czy da sie cos z tym zrobic?? Za wszelka pomoc z góry dzieki.