Witam,
Czajnik posiadam od stycznia 2012, używany sporadycznie, dziś mnie zaskoczył w taki oto sposób. Da radę coś z tym zrobić?
nikt nic?
Czajnik posiadam od stycznia 2012, używany sporadycznie, dziś mnie zaskoczył w taki oto sposób. Da radę coś z tym zrobić?
nikt nic?