Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pioneer VSX-d510 - Reset na siłę

Rob-son 29 Jul 2014 16:01 4824 0
    Rob-son
    Level 19  
    Witam.
    Jak zresetować amplituner Pioneer VSX-d510, aby przywrócić w pełni fabryczne ustawienia? Po zastosowaniu kombinacji, która rzekomo powinna go zresetować (tj. Direct + Standby on) włącza się i zeruje tylko regulację barwy dźwięku i przypisanie wejść cyfrowych. Niestety nie posiadam do niego pilota, a ustawienie które chcę przestawić to balans, który jest ustawiony jakby +3dB na lewy kanał, nie działa wyjście sub preout (zero sygnału), a skala głośności kończy się na -3dB zamiast tak jak powinna, czyli na 0. Czy jest jeszcze jakaś możliwość aby go zresetować bez pilota? Co odpowiada za utrzymywanie w nim pamięci? Po rozkręceniu nie widziałem niczego co mogłoby odpowiadać za pamięć, ani jakiejś baterii, ani kondensatora o małym napięciu i dużej pojemności (takie spotykałem w Onkyo i to one odpowiadały za pamiętanie ustawień). W razie czego mogę podesłać schemat, lub zdjęcia amplitunera.
    Liczę na pomoc i z góry dziękuję. :)
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo