Mam problem z w/w pralką, mianowicie po włączeniu do gniazda 230V i zamknięciu drzwiczek załącza się blokada i pralka w ogóle nie daje żadnych oznak życia
nie świeci żadna kontrolka nie dzieje się nic. Po wyjęciu wtyczki zasilającej i odczekaniu kilku min. blokada drzwiczek zostaje zwolniona.
Czy ktoś miał już podobny przypadek ? Co może być przyczyną ?
Czy ktoś miał już podobny przypadek ? Co może być przyczyną ?