Witajcie.
Tworze sobie logowanie na stronie. Na razie logowanie nic tak naprawde nie robi oprócz sprawdzania loginu i hasła.
Cały kod:
w web.config
Problem występuje wtedy i tylko wtedy, gdy podam złe hasło, czyli:
Jeśli podam zły login - podaje, że jest zły login - to jest ok.
Jeśli podam dobry login i dobre hasło- jest ok.
Jeśli podam dobry login i złe hasło- wywala błąd przy linii:
An exception of type 'System.NullReferenceException' occurred in WebApplication1.dll but was not handled in user code
Additional information: Odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu.
Czytałem o tym z 200 godzin, ale nie wiem w czym problem:/
Czy mógłby mi ktoś wskazać rozwiązanie? Już nie mam siły do tego
jeszcze dodaje error z przeglądarki:
Tworze sobie logowanie na stronie. Na razie logowanie nic tak naprawde nie robi oprócz sprawdzania loginu i hasła.
Cały kod:
Kod: C#
w web.config
Kod: text
Problem występuje wtedy i tylko wtedy, gdy podam złe hasło, czyli:
Jeśli podam zły login - podaje, że jest zły login - to jest ok.
Jeśli podam dobry login i dobre hasło- jest ok.
Jeśli podam dobry login i złe hasło- wywala błąd przy linii:
Kod: C#
An exception of type 'System.NullReferenceException' occurred in WebApplication1.dll but was not handled in user code
Additional information: Odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu.
Czytałem o tym z 200 godzin, ale nie wiem w czym problem:/
Czy mógłby mi ktoś wskazać rozwiązanie? Już nie mam siły do tego
jeszcze dodaje error z przeglądarki:
Kod: text