logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zrobić wolnoobrotową prądnicę z silnika 1,5 kW z 36 żłobkami?

waldemar.kosciuk 16 Sie 2014 18:45 3261 4
REKLAMA
  • #1 13882245
    waldemar.kosciuk
    Poziom 9  
    Posty: 8
    Ocena: 2
    Witam.
    Mm silnik jak na zdjęciach i chciałbym się dowiedzieć czy można z niego zrobić prądnicę wolnoobrotową.
    Dodam, iż wszelkie dane są na tabliczce znamionowej na obrazku dodam też że są 36 żłobki.
    Załączniki:
    • Jak zrobić wolnoobrotową prądnicę z silnika 1,5 kW z 36 żłobkami? silnik__5_.jpg (1.76 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Jak zrobić wolnoobrotową prądnicę z silnika 1,5 kW z 36 żłobkami? silnik__4_.jpg (1.83 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Jak zrobić wolnoobrotową prądnicę z silnika 1,5 kW z 36 żłobkami? silnik__3_.jpg (1.68 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Jak zrobić wolnoobrotową prądnicę z silnika 1,5 kW z 36 żłobkami? silnik.jpg (1.92 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Jak zrobić wolnoobrotową prądnicę z silnika 1,5 kW z 36 żłobkami? silnik__2_.jpg (1.53 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Jak zrobić wolnoobrotową prądnicę z silnika 1,5 kW z 36 żłobkami? silnik__1_.jpg (1.3 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 13883994
    kybernetes
    Poziom 39  
    Posty: 5247
    Pomógł: 426
    Ocena: 1485
    Wiedzę na temat przeróbki silników na prądnice znajdziesz w wątkach o "elektrowniach wiatrowych budowanych domowym sposobem" (w dziale Energia Odnawialna).
  • REKLAMA
  • #3 13884478
    waldemar.kosciuk
    Poziom 9  
    Posty: 8
    Ocena: 2
    chodzi mi tylko czy coś będzie z tego czy nie bo nie opłaca mi się szukać informacji na budowę jeśli nic z tego nie będzie
  • REKLAMA
  • #4 13884504
    kybernetes
    Poziom 39  
    Posty: 5247
    Pomógł: 426
    Ocena: 1485
    Aha, to znaczy, że ktoś za ciebie ma poszukać bo tobie się nie opłaca.. Hmm.. Sprytne ;)
  • #5 13885264
    retrofood
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 31317
    Pomógł: 1140
    Ocena: 4789
    3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.
REKLAMA