Witam.
Mm silnik jak na zdjęciach i chciałbym się dowiedzieć czy można z niego zrobić prądnicę wolnoobrotową.
Dodam, iż wszelkie dane są na tabliczce znamionowej na obrazku dodam też że są 36 żłobki.
Mm silnik jak na zdjęciach i chciałbym się dowiedzieć czy można z niego zrobić prądnicę wolnoobrotową.
Dodam, iż wszelkie dane są na tabliczce znamionowej na obrazku dodam też że są 36 żłobki.