Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telewizor 32`. Do Filmów i PS4.

kondziopl3 19 Aug 2014 14:42 2274 7
    kondziopl3
    Level 9  
    Witam, potrzebuję zakupić Telewizor 32 calowy.
    Główne wykorzystanie to filmy z lapka przez hdmi i ps3/ps4.
    Żadne smart Tv, nie potrzebuję, zamierzam kupić Android TV i bez problemu oglądać filmy na znanym stronach.

Z tego co się oczytałem to aby dobrze się grało na takim TV pasuje aby miał on 100Hz odświeżanie. Wielu producentów stosuje chwyty marketingowe, dlatego pytam was jaki model/markę najlepiej wybrać do powyższych zastosowań.

Po przeglądnięciu znalazłem takie modele:

PANASONIC 32AS600E (niby 100hz, ale estetycznie konkurencja ma mniejsze ładniejsze ramki)
    Toshiba 32L3433DG (200hz, a jak jest realnie ?)
    Toshiba 32L6353DG (100hz ?)
    SAMSUNG 32H5000 (100hz, ale realnie ma ponoć tylko 60hz, najładniejszy ale czy da rade ?)
    Toshiba 32L2433DG (200hz ?)

Telewizor oczywiście FHD. Do 1.5tys zł.
    jacekko0
    Level 31  
    Zdecydowanie polecam PANASONIC 32AS600E.
    kondziopl3
    Level 9  
    Jak ten Panasonic wypada na tle
    SAMSUNGA 32H5000 ktory zostal mi polecony na innym forum ?
    Nie potrzebuje smart TV, chyba ze jakos sie to poprawilo i lepiej dziala flesh ? Mozna obejrzec film na np. Zalukaj.tv ?

I samsunga kupi do 1tys zl, roznica 300zl. Niby nie duzo ale skoro i tak nie wykorzystam smarta ?
    User removed account
    Level 1  
    rafaltulon
    Level 11  
    No jeżeli chcesz korzystać z treści sieciowych to tylko Samsung bo jako jedyny odpala takie różne dziwne strony jak chociażby weeb.tv

Ale nadal uważam, że do twoich potrzeb wizualnych najlepszy by był Panasonic AS600. Może lepiej zwrócić jednak uwagę na jakość obrazu? On ma wyjątkowo wysoki kontrast i w tej cenie żaden inny tv Ci takiego nie da: http://hdtvpolska.com/page/articles.html/_/te...t-panasonic-seria-tx-50as600-as600-va-t-r1031

W tym teście wyszedł aż 4600:1. Powalający wynik jak na lcd w takiej $$$
    kondziopl3
    Level 9  
    Mhmmm czyli najlepiej zainwestować w Panasonica i dokupic Android TV.

Wgl korzystał ktoś z tego ? Jak to działa, sprawdza sie ?
    User removed account
    Level 1