Mam problem z kodem F2-04. Podmieniłem dwatonery i nic , kasuję i po chwili znowu się włącza. Wszelaka pomoc mile widziana
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamhorse667 napisał:Spotkałem sie z tym problemem w innej maszynie- AR5120, i dokopałem się do Raportu teccnicznego, Sharpa, w którym jest informacja że ten problem, rzeczywiście czasem sie pojawia, i jak go usunąc. Mianowicie wlutować jakąś małą pojemność, między styki wtyczki w płycie zasilacza. Zastosowałem to i problem ustąpił, jak by kogoś interesowały szczegóły, to musiałbym poszukać ten raport(to było ze dwa latatemu).
P.S. toner dedykowany do tej maszyny to AR 270T.
Pozdrawiam horse