Mam samsunga s6500. Uszkodził się w nim prawdopodobnie czujnik zbliżeniowy. Istnieje opcja by go wyłączyć lub coś co by powodowało nie wygaszanie się ekranu podczas rozmowy?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam