logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czy wyjście line-out w discmanach omija wzmacniacz słuchawkowy?

djpeterek 27 Kwi 2005 10:13 1314 1
REKLAMA
  • #1 1441311
    djpeterek
    Poziom 23  
    Posty: 714
    Pomógł: 27
    Ocena: 27
    mam pytanie odnośnie wyjścia line-out w dismanach czy to wyjście pomija wzmacniacz słuchawkowy chodzi mi oto że dość często spotykam odtarzacze wyjściem do wzmacniacza
  • REKLAMA
  • #2 1441583
    janek11389
    Poziom 42  
    Posty: 6695
    Pomógł: 780
    Ocena: 239
    Witam! Według wszelkich znaków na niebie i ziemi, powinno omijać końcówkę, ale często się zdarza, że sygnał jest brany z końcówki, przez rezystor, w celu obniżenia sygnału wyjściowego i dopasowaniu go do wyjścia następnej końcówki.
    Pozdrawiam
REKLAMA