mam pytanie odnośnie wyjścia line-out w dismanach czy to wyjście pomija wzmacniacz słuchawkowy chodzi mi oto że dość często spotykam odtarzacze wyjściem do wzmacniacza
Witam! Według wszelkich znaków na niebie i ziemi, powinno omijać końcówkę, ale często się zdarza, że sygnał jest brany z końcówki, przez rezystor, w celu obniżenia sygnału wyjściowego i dopasowaniu go do wyjścia następnej końcówki.
Pozdrawiam