mieszko89 napisał: licze sie z tym ze obciąze discman'a
Optymista z kolegi... Obciążenie to nic - liczyć się powinieneś z jego praktycznie nieodwracalnym zgonem!
Cytat: ale wogule da sie zmostkowac takie wzmacniacz??
Teoretycznie każdy wzmacniacz można zmostkować, oile już nie jest mostkiem. Problem jest jednak zleksza innej natury. Osobiście nie wyobrażam sobie ręcznego zmontowania odwracacza fazy na tyle małego, aby zmieścił się w ciasnej obudowie Discmana (nie mówiąc już o problemach związanych z niskim napięciem zasilania) i podłączanie do cieniusieńkich wyprowadzeń układu, albo ścieżek nie wiele grubszych od włosa.
Poza tym takie rozwiązanie wykluczało by z kolei eksploatację ze słuchawkami, z chyba wiadomych powodów. A to raczej mało praktyczne

...