Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Modecom feel 620 - Zasilacz Modecom Feel 620W startuje, czasem..

Special11 28 Sie 2014 05:19 2931 0
  • #1 28 Sie 2014 05:19
    Special11
    Poziom 10  

Witam, mam problem z zasilaczem Modecom Feel 620W, mianowicie problem jest taki, że on startuje, ale tylko czasem. Podczas rozbierania odkryłem, że problem jest prawdopodobnie z uziemieniem, bo nie podłączyłem uziemienia do układu wcale i wtedy w ogóle nie startował, dopiero po podłączeniu uziemienia do płyty zasilacz startuje, ale tylko czasami - pokazałem to na filmiku dołączonym. Na pinie SB całyczas jest +5V, na filmiku oczywiście pin PS_ON zwarty z masą. Na innym zdjęciu pokazałem, że przy każdej śrubce na płycie jest niebieski kondensator, nie znam się jak całość działa, pierwszy raz takie coś spotykam, ale pewnie układ wykrywa czy jest pływające napięcie na obudowie i wtedy nie zezwala na załączenie układu (?). Na ostatnim zdjęciu jest pokazana rewizja płyty: ATX2.31-401PS. Wiecie co może być uszkodzone? Pozdrawiam
    Modecom feel 620 - Zasilacz Modecom Feel 620W startuje, czasem.. Modecom feel 620 - Zasilacz Modecom Feel 620W startuje, czasem.. Modecom feel 620 - Zasilacz Modecom Feel 620W startuje, czasem.. Modecom feel 620 - Zasilacz Modecom Feel 620W startuje, czasem..

0 0