Witam.
Czy ktoś może pomóc?
Mam piłę Makita EA3200S.
Pali bez zarzutu pali, tylko troszkę przerywa i gdy zabieram się za cięcie od razu słabnie.
Gaźnik oczyszczony.
Przed tymi problemami było wlane paliwo z kiepskim olejem.
Czy ktoś może pomóc?
Mam piłę Makita EA3200S.
Pali bez zarzutu pali, tylko troszkę przerywa i gdy zabieram się za cięcie od razu słabnie.
Gaźnik oczyszczony.
Przed tymi problemami było wlane paliwo z kiepskim olejem.