Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aktywacja PVR nagrywanie w telewizorach Samsung LE37B651T3W

tadeo1979 30 Sie 2014 16:33 3933 0
    tadeo1979
    Poziom 1  
    Witam, chciałem aktywować funkcje nagrywania w TV samsung LE37B651T3W robię wszystko według instrukcji INSTRUKCJA:

Pobierz i zainstaluj ruSamsungTVComunicator
    Uruchom telewizor w trybie normalnym,
    W telewizorze aktywuj opcje zdalnego sterowania (MENU --> SYSTEM --> AKTYWACJA ZDALNEGO STEROWANIA)
    Uruchom program ruSamsungTVComunicator (powinien automatycznie wykryć telewizor
    potwierdź zdalne sterowanie (po pojawieniu się okna na ekranie naciskamy ENTER na pilocie)
    Wyłącz program ruSamsungTVComunicator i wyłącz telewizor
    Włącz telewizor w trybie serwisowym (naciskając kolejno: INFO MENU MUTE POWER) i Zaczekaj kilka chwil na uruchomienie telewizora i pojawienie się menu.
    >ruSamsungTVComunicator naciśnij Factory (zniknie menu serwisowe).
    ruSamsungTVComunicator naciśnij 3speed (pojawi się menu serwisowe z ukrytymi opcjami).
    zmenu serwisowego wybierz Control, następnie Sub-option.
    Odnajdz opcje PVR i przestaw na ON
    Zapisz ustawienia poprzez naciśnięcie przycisku POWER na pilocie ( telewizor zostanie wyłaczony)
    Uruchom Telewizor w trybie normalnym
    Podłącz dysk twardy do portu USB ( zaleca się podłączenie pustego dysku)
    Na dowolnym kanale Cyfrowym (DVB-T DVB-C) naciśnij na pilocie przycisk nagrywania.
    Wybierz dysk i partycje do sformatowania (wszystkie dane z partycji zostaną usunięte)
    Jeżeli pojawi się komunikat ze PVR i TIMESHIFT został aktywowany możemy już cieszyć się z nowej funkcji
    Jeśli test urządzenia się nie powiedzie ( u mnie taka sytuacja miała miejsce na wielu urządzeniach, prawdopodobnie dekoder nie jest w stanie wykonać testu podczas odtwarzania programu) należy wykonać dodatkowy test z menu SMARTHUB. w tym celu:
    Wejdz do menu SMARTHUB (przycisk SMART na pilocie)
    Wybierz opcje Nagrane programy
    Naciśnij ikoneZarządzaj urządzeniami (1 z 3 na panelu po lewej stronie)
    Z menu wykonaj test urządzenia a następnie test wydajności urządzenia.
    Pojawi się komunikat jeśli nagrywanie będzie możliwe
    Funkcje PVR i TIMESHIFT są już aktywne.
    Uruchomiłem program ruSamsungTVCommunicator połączony w tej samej sieci co telewizor ale nie mogę nic więcej zrobić bo nie wiem jak zmienić w Menu TV na W telewizorze aktywuj opcje zdalnego sterowania (MENU --> SYSTEM --> AKTYWACJA ZDALNEGO STEROWANIA). Proszę o pomoc i pytam czy jest możliwe uruchomienie funkcji nagrywania w tym telewizorze???