Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Clio II 1.9 - Zamiana pompy Lucas na Boscha Poznań lub Wielkopolska

BobarT 04 Sep 2014 00:06 2097 7
    BobarT
    Level 13  
    Witam serdecznie,
    Proszę o pomoc w znalezieniu godnego zaufania warsztatu który wykona przekładkę pompy lucas na bosch najlepiej Poznań lub okolice.
    Będę bardzo wdzięczny za pomoc i namiary.
    Pozdrawiam i z góry dziękuję
    BobarT
    Level 13  
    Czy na prawdę nie ma żadnego magika który jest w stanie tego dokonać?
    wielecki
    Level 21  
    Nie wiem co wy chcecie od lukasów w tych silnikach. Kilka już zajeżdziłem i nie mam nic do zarzucenia. W czym problem?
    BobarT
    Level 13  
    A mianowicie to że są awaryjne a koszt ich regeneracji jest bardzo wysoki...
    wielecki
    Level 21  
    Kupujesz używaną pompe z chodzącego motoru za 250zł. Ja kiedyś kupiłem za 100 razem z wtryskiwaczami i hulała jak nowa. Po kilkuset km. wymienia sie uszczelniacz między korpusem a sekcja, bo faktycznie, oryginalne były robione z plasteliny.
    BobarT
    Level 13  
    Super za 250zł też bym tak zrobił. A masz namiar na kogoś kto ma takie pompy a konkretnie 8640a111b
    wielecki
    Level 21  
    Widzę że masz już sterowaną elektronicznie, to troche komplikuje sytuacje. Ale można rozwazyc zastosowanie wczesniejszej wersji, na linkę. W moim "terenowym" clio do pompy dochodzi tylko linka gazu, reszta obcieta i auto chodzi bez problemowo. W zimie, na zimnym silniku wymaga tylko kilkanascie sekund przytrzymania lekko pedału gazu przy odpalaniu.
    BobarT
    Level 13  
    No to masz tą lepszą (tańszą) opcję.
    No i dla tego chcę ją przełożyć na "normalną" :)