Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Whirlpool AWG 874-blokada drzwiczek.

21 Wrz 2014 19:53 1509 2
 • Poziom 10  
  Problem z blokadą drzwiczek
  1.Od dawna po zamknięciu drzwiczek aby pralka wystartowała należało docisnąć drzwiczki aby pralka wystartowała
  2.Obluzowane wtyki na płytce modułu, iskrzenie, temperatura i stopienie wtyczki na przewodach odklejona ścieżki od laminatu
  3.Po naprawie wtyczki i przywróceniu połączeń po włączeniu pralki włącznikiem po 2 sekundach słychać jak blokada drzwiczek "pyknie" po zamknięciu drzwiczek rygiel trzyma (dowolne ustawienie programu, nawet na anuluj)
  4.Po skończonym praniu blokada drzwiczek nie odpuszcza dopiero po wyłączeniu włącznikiem po 38 sekundach blokada puszcza
  5.Rygiel umyty z kurzu nie wdać żadnych uszkodzeń, pozostała mi sprężynka taka jak od długopisu bez miejsca przeznaczenia (nie wiem czy wpadła tam przypadkiem czy jest to część składowa tego rygla)
  6. Czy ktoś ma to jakieś rozwiązanie? Czy tak mam z tym żyć?
 • Pomocny post
  Moderator
  marjoy napisał:
  pozostała mi sprężynka taka jak od długopisu bez miejsca przeznaczenia (nie wiem czy wpadła tam przypadkiem czy jest to część składowa tego rygla)

  Powiedzmy, że to tak wygląda :D
  Pralka Whirlpool AWG 874-blokada drzwiczek.
 • Poziom 10  
  Niestety brak czasu i chęci nie daje mi możliwości aby sprawdzić czy ta sprężynka powoduje trzymanie blokady. Jej brak ma pozytyw w postaci automatycznego odblokowania drzwiczek po odcięciu zasilania do pralki (po nastawieniu prania na programatorze czasowym w gniazdu można od niej jeszcze coś dołożyć). Problem uznaję za rozwiązany, dziękuje wszystkim za zainteresowanie i pomoc. Pozdrawiam.