Witam wszystkich.
Myślę że temat ten był już poruszany na forum, ale za każdym razem jak wpiszę w szukaj to co mnie interesuje, i różnie to ujmując to wyskakuje:
"Niestety nie można wykonać zapytania. Wpisane zapytanie jest zbyt ogólne i pochłania za dużo zasobów serwera. Spróbuj wpisać bardziej szczegółowe zapytanie"
Mam pytanie:
W jak sposób utworzyć obraz Windowsa XP. Aby później nie instalować wszystkich sterowników i podstwowych programów, tylko z płytek np. pod dosem skopiować ten obraz i mieć gotowego do urzytku XP-eka.
Pozdrawiam.
Za pomoc dziękuję
Myślę że temat ten był już poruszany na forum, ale za każdym razem jak wpiszę w szukaj to co mnie interesuje, i różnie to ujmując to wyskakuje:
"Niestety nie można wykonać zapytania. Wpisane zapytanie jest zbyt ogólne i pochłania za dużo zasobów serwera. Spróbuj wpisać bardziej szczegółowe zapytanie"
Mam pytanie:
W jak sposób utworzyć obraz Windowsa XP. Aby później nie instalować wszystkich sterowników i podstwowych programów, tylko z płytek np. pod dosem skopiować ten obraz i mieć gotowego do urzytku XP-eka.
Pozdrawiam.
Za pomoc dziękuję