Witam!
Jak powyżej w temacie. W domu posiadam Husqvarnę 257 od bodajże 13-14 lat niezniszczalna maszyna ale jej żywotność dobiega końca, a swoje zrobiła oczywiście pierwszym wyborem jest coś z Husqvarny lecz słyszę ostatnio niezbyt pochlebne opinie. Stihl nigdy się nie zagłębiałem ale opinie słyszę dobre sam mam myjkę wysokociśnieniową od paru lat i spisuje się świetnie, a nieco egzotyczna na naszym rynku Shindaiwa? lecz w moi rozumowaniu wszystko co made in japan to po prostu jakość , trwałość i niezawodność
Przeczytam wszelakie opnie.
Pozdrawiam
Jak powyżej w temacie. W domu posiadam Husqvarnę 257 od bodajże 13-14 lat niezniszczalna maszyna ale jej żywotność dobiega końca, a swoje zrobiła oczywiście pierwszym wyborem jest coś z Husqvarny lecz słyszę ostatnio niezbyt pochlebne opinie. Stihl nigdy się nie zagłębiałem ale opinie słyszę dobre sam mam myjkę wysokociśnieniową od paru lat i spisuje się świetnie, a nieco egzotyczna na naszym rynku Shindaiwa? lecz w moi rozumowaniu wszystko co made in japan to po prostu jakość , trwałość i niezawodność
Przeczytam wszelakie opnie.
Pozdrawiam