#1 1455018 02 Maj 2005 14:19 santos25 santos25 Poziom 11 Posty: 69 Ocena: 9 Autor tematu Post #1 1455018 02 Maj 2005 14:19 Chce sobie kupić notebooka ale niektóre z nich różnią sie opisem matrycy XGA, SXGA, WXGA. Jaka jest między nimi różnica i która jest najlepsza? Pozdrawiam.
Pomocny post #2 1455900 02 Maj 2005 20:18 Connor MacLeod Connor MacLeod Spec od monitorów Posty: 2985 Pomógł: 260 Ocena: 38 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #2 1455900 02 Maj 2005 20:18 Różnią się one rozdzielczością. XGA - to 1024x768 SXGA - 1280x1024 WXGA - najczęściej 1280x768 do 1280x800 - innymi słowy ekran panoramiczny.
#3 1814102 13 Wrz 2005 11:28 Konto nie istnieje Konto nie istnieje Konto nie istnieje Post #3 1814102 13 Wrz 2005 11:28 Zeby nie tworzyc juz nmowego tematu (dot. ekranu w laptopie). Czy może ktoś powiedzieć jaka jest różnica w laptopie z ekranami WXGA oraz WXGA TFT ?