Witam! Chciałbym podłączyć Monitor kablem VGA do karty graficznej z gniazdem DVI.
W wątku o wtyczkach kart graficznych znalazłem, że jest coś takiego:
Czy taka przejściówka jest odpowiednia? http://www.morele.net/manhattan-adapter-dvi-na-vga-328906-323983/'
Jeśli tak, to czy jakość będzie dobra, i czy nie będzie takie rozwiązanie sprawiać kłopotów?
W wątku o wtyczkach kart graficznych znalazłem, że jest coś takiego:
Czy taka przejściówka jest odpowiednia? http://www.morele.net/manhattan-adapter-dvi-na-vga-328906-323983/'
Jeśli tak, to czy jakość będzie dobra, i czy nie będzie takie rozwiązanie sprawiać kłopotów?