Witam,
walczę z tym uC parę dni. Proszę o pomoc w poprawnym ustawieniu "Debug Configuration..."
ST-link v2 + STM32F103C8T6
z góry dzięki
Ps mam nadzieje że zacznę pisać coś już w tym tygodniu
walczę z tym uC parę dni. Proszę o pomoc w poprawnym ustawieniu "Debug Configuration..."
ST-link v2 + STM32F103C8T6
z góry dzięki
Ps mam nadzieje że zacznę pisać coś już w tym tygodniu