Witam!!!Cały czas drążę temat wyświetlaczy w urządzeniu do Gotowania , a więc tak problem jest taki że po włączeniu urządzenia wyświetlacz jest podświetlony ale nic nie wyświetla a powinien wyświetlać temperaturę czas gotowania. proszę o pomoc w załączniku zdięcia urządzenia gdyby ktoś miał jakąś wizję co sie stało i potrzebował dodatkowych zdięc proszę o kontakt i wyślę