logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

TP Link, FunBox - Most bezprzewodowy + kamera, jak skonfigurować ?

milesek 16 Paź 2014 13:25 5052 4
REKLAMA
  • #1 14046134
    milesek
    Poziom 11  
    Posty: 72
    Ocena: 15
    Witam.
    Posiadam pewnien problem. Otóż nie mam pojęcia jak podłączyć i skonfigurować wszystko, abym miał obraz z kamery ze sklepu oddzielonego o ~150m dalej.

    Kiedyś miałem Liveboxa, podłączonego z routerem w domu, most pomiędzy domem a sklepem i w tym sklepie router + kamera.

    Teraz zmienili na Orange FunBox i nie wiem od czego zacząć i jak to skonfigurować, żeby mieć w domu wizję z kamery ze sklepu.

    Załączam zdjęcie ze sprzętem jaki posiadam:
    TP Link, FunBox - Most bezprzewodowy + kamera, jak skonfigurować ?

    Jest to:
    Orange Fun Box
    Router TP LINK WR740
    2 urządzenia TP LINK TL- WA5210G
    Posiadam oczywiście kable Ethernet.

    Załączam schemat jak to wyglądało wcześniej w rzeczywistości i tak samo chciałbym teraz to zrobić.

    TP Link, FunBox - Most bezprzewodowy + kamera, jak skonfigurować ?

    Od czego zacząć ?
    Pozdrawiam serdecznie
  • REKLAMA
  • #2 14046145
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 19691
    Pomógł: 2333
    Ocena: 845
    Zrób dokładne tak jak było wcześniej - nie powinno być nawet potrzeby konfiguracji.
    Dwa WA5210G służą jako bezprzewodowy most.
  • REKLAMA
  • #3 14046179
    milesek
    Poziom 11  
    Posty: 72
    Ocena: 15
    Sprawdzałem, nie działa tak jak mówisz... Bo jest taka kwestia już przestało chodzić jakiś czas (około 2 tyg) przed zmianą z LiveBoxa na FunBoxa
  • REKLAMA
  • #4 14046366
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 19691
    Pomógł: 2333
    Ocena: 845
    To pewnie któryś sprzęt padł.

    Na początek sprawdź czy WA5210G łączą się ze sobą bezprzewodowo.
  • #5 14802176
    milesek
    Poziom 11  
    Posty: 72
    Ocena: 15
    mbo napisał:
    Zrób dokładne tak jak było wcześniej - nie powinno być nawet potrzeby konfiguracji.
    Dwa WA5210G służą jako bezprzewodowy most.


    Faktycznie, za którymś razem samo załapało :)
REKLAMA