Witam,
Mam w domu na dwóch piętrach 2 routery. Oba sa firmy tp-link, modeli nie znam na pamięć, natomiast jeden robi jako normlany adsl a drugi jako rozdzielacz wifi tylko.
I mam od jakiegoś czasu problem, który polega na tym, że z tym routerem który służy do wifi nie moge się połaczyć na telefonie. Laptop się łączy i nie ma żadnego problemu, a telefon nie może uzyskać adres ip, konfigurowałem juz wszystko z poradnikami, a i tak jak już się telefon połączy to nie ma internetu, nie da sięna nic wejść. Na laptopie po wszystkich zmianach i tak jest wszystko ok. Nie rozumiem tego, prosze bardzo o pomoc. Przestawiałem serwer dhcp, z tym jest chyba problem, bo jak wyłącze to da się połączyć jak wpisze adres ip ręcznie, ale kiedyś automatycznie się wszystko pobierało i było ok.
Mam w domu na dwóch piętrach 2 routery. Oba sa firmy tp-link, modeli nie znam na pamięć, natomiast jeden robi jako normlany adsl a drugi jako rozdzielacz wifi tylko.
I mam od jakiegoś czasu problem, który polega na tym, że z tym routerem który służy do wifi nie moge się połaczyć na telefonie. Laptop się łączy i nie ma żadnego problemu, a telefon nie może uzyskać adres ip, konfigurowałem juz wszystko z poradnikami, a i tak jak już się telefon połączy to nie ma internetu, nie da sięna nic wejść. Na laptopie po wszystkich zmianach i tak jest wszystko ok. Nie rozumiem tego, prosze bardzo o pomoc. Przestawiałem serwer dhcp, z tym jest chyba problem, bo jak wyłącze to da się połączyć jak wpisze adres ip ręcznie, ale kiedyś automatycznie się wszystko pobierało i było ok.