Witam.
Mam problem z Rejestratorem BCS EasyCam mam w domu radiówkę po lanie podgląd kamer działa, ale jak chce się połączyć z zewnątrz mam stronę logowania do routera ( ale jak wpisuje hasło admin/admin ) nie da sie zalogować w lan hasło i login działa moje ip :195.66.23.24
na routerze mam przekierowane porty
37777
37778
80
w rejestratorze są te same porty co wyżej.
porty są takie same jak na rejestratorze co mam zrobić żebym miał podgląd z sieci zew.
Mam problem z Rejestratorem BCS EasyCam mam w domu radiówkę po lanie podgląd kamer działa, ale jak chce się połączyć z zewnątrz mam stronę logowania do routera ( ale jak wpisuje hasło admin/admin ) nie da sie zalogować w lan hasło i login działa moje ip :195.66.23.24
na routerze mam przekierowane porty
37777
37778
80
w rejestratorze są te same porty co wyżej.
porty są takie same jak na rejestratorze co mam zrobić żebym miał podgląd z sieci zew.