Witam,
Posiadam lodówkę Polar, która słabo chłodzi (10 st. w środku). Zauważyłem jednak, że na jednym z elementów jest lód (na zdjęciu).
Lodówka wydaje się pracować normalnie: włącza się i wyłącza bez widocznie nienormalnych przerw.
Próbowałem rozmrażać lodówkę, ale po kilku dniach lód znowu się pojawia.
Podejrzewam, że może to być czujnik temperatury, który zamrożony źle reguluje temperaturę w środku. Czy ktoś może potwierdzić moje przypuszczenia i dać wskazówki jak można to naprawić?
Z góry dziękuję,
Piotrek
Posiadam lodówkę Polar, która słabo chłodzi (10 st. w środku). Zauważyłem jednak, że na jednym z elementów jest lód (na zdjęciu).
Lodówka wydaje się pracować normalnie: włącza się i wyłącza bez widocznie nienormalnych przerw.
Próbowałem rozmrażać lodówkę, ale po kilku dniach lód znowu się pojawia.
Podejrzewam, że może to być czujnik temperatury, który zamrożony źle reguluje temperaturę w środku. Czy ktoś może potwierdzić moje przypuszczenia i dać wskazówki jak można to naprawić?
Z góry dziękuję,
Piotrek