Witam. Mam 10-letnią lodówkę Polar. ok 190cm. Chłodziarka przestała chłodzić więc wymieniałem termostat. teraz chłodzi do -4 a to wiadomo za dużo. Kupiłem inny termostat z innej lodówki i to samo
Nie wiem co zrobić. Kiedyś juz wymieniałem i wszystko było OK. Proszę o podpowiedzi. Dziękuję bardzo