Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Płyta indukcyjna Whirlpool typ:PLEAC nie wykrywa garnków!

05 Nov 2014 21:37 2445 7
  • Level 10  
    Witam. Opisana w temacie płyta nie wykrywa garnków.
    Gdy wstawiam garnek "łapie" na sekundę w niezwykłych przypadkach na kilka sekund i grzeje po czym przestaje grzać. Słychać tylko "ptykanie"...
    Co może być z nią nie tak?
  • Level 10  
    Robert-X- wrote:
    Witam. Opisana w temacie płyta nie wykrywa garnków.
    Gdy wstawiam garnek "łapie" na sekundę w niezwykłych przypadkach na kilka sekund i grzeje po czym przestaje grzać. Słychać tylko "ptykanie"...
    Co może być z nią nie tak?

Witam czy uszkodzenie zostało usunięte ?
    Mam taki sam objaw.
    Pozdrawiam
  • Level 2  
    Witam Mam podobnie szlak mnie trafia. Jedna patelnia indukcyjna na 10 działa. Albo działa tylko na jednym z pól. Już mam dość tej płyty.
  • Level 10  
    Macie ten problem od początku czy dopiero po jakimś czasie?
  • Level 2  
    Od początku. Kupiłem kamienną patelnie 28 cm śr działa wszędzie, mniejsza tej samej firmy nie. Długo nie mogłem trafić takiej która by działała a wczoraj przyszła mała z ikei działa tylko na jednym polu - wielki sukces. Inne pola tylko wydaja taki dźwięk "pyk pyk" i guzik. Garnki kurła śmigają wszystkie małe duże a nawet średnie. Na patelnie foch :). To chyba chodzi o tą perforacje od spodu. Choć znowu sąsiadka ma ciut nowszy model i jej chodzi na wszystkich polach ( ta z ikei) ona ma za to inny "feler" ale to inna bajka.
  • Level 10  
    No to dziwne.. skoro inne działają to podłączenie raczej jest ok więc może powierzchnia magnetyczna patelni jest za mała i jej po prostu nie widzi
  • Level 2  
    Byłoby to wszystko zrozumiałe gdyby nie to, że na jednym polu ją jednak widzi, a na pozostałych czterech już nie.
    :arrow: Poprawiłem TONI_2003