Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ulrich Aquapelletich AP12 - Komunikat błędu "no depression"

06 Lis 2014 15:05 2262 8
  • Poziom 11  
    Mam problem z powyższym kominkiem, po uruchomieniu wyczyszczonego kominka pojawia się od razu komunikat "NO DEPRESSION", i kominek powoli wygasza się czy ktoś miał podobny problem ? Czy to może być uszkodzenie elektroniki, czy należy wykonać jakąś czynność, która może rozwiązać problem bez pomocy Serwisu, ponieważ już kominek jest po gwarancji, a obecnie mam duży kominek (finasowy).
  • Poziom 11  
    W związku z sezonem grzewczym próbuję rozwiązać problem przy pomocy serwisu Facebook, osoby nie mające konta mogą, również podzielić się wrażeniami z kontaktem, serwisem, jakością i odczuciami, "Adam Słodowy" prowadził program jak, a firma ULRiCH, zamieniła to słowo na ile, pamiętam 6 lat gwarancji, a potem zlej kolejne 6-do dziewięciu. [/img]]Link, do wiadomości jest to profil bytu wirtualnego z możliwością materializacji. Chodzi oczywiście o konto nie bankowe tylko mELEKTRODOWE. :idea:
  • Poziom 11  
    Chcę się przypomnieć z problemem i jeżeli ktoś jest zainteresowany przyszłych adeptów elektroniki, którzy lubią majsterkować to możemy razem stworzyć (wykombinować) chociaż namiaskę (T=?minut, godzin lub lat ) coś na wzór kontrolera tego żelaznego smoka "wawelskiego, który święty może i jest, ale trzeba go mądrze umieć zaprojektować, żeby s"łóżył-od łóżka" wieki, a nie tylko funkcję ozdobną pełnił tak jak ten komin na obrazku. Przepraszam, człowiek ma dwie półkule, akurat używam abstrakcyjnej , bo logiczna czeka na elektrodę do pomiaru ilości wejść na temat.... Ulrich Aquapelletich AP12 - Komunikat błędu "no depression" Ulrich Aquapelletich AP12 - Komunikat błędu "no depression"Dlaczego dwa obrazki się wkleiły może dlatego, że powinienem od razu dwa Aquapelletich kupić ? tylko czy ta pani z reklamy mi pomoże go wnieść , odwdzięcze się ciepłą herbatą i bułeczką z masełkiem rozgrzanym nie na piecyku, ale w okolicach tego, krótszego mieczyka...http://www.henrix.pl/kominek-wodnypelet-aquapelletich-p-1289.html
  • Poziom 11  
    mm77 napisał:
    Chcę się przypomnieć z problemem i jeżeli ktoś jest zainteresowany przyszłych adeptów elektroniki, którzy lubią majsterkować to możemy razem stworzyć (wykombinować) chociaż namiaskę (T=?minut, godzin lub lat ) coś na wzór kontrolera tego żelaznego smoka "wawelskiego, który święty może i jest, ale trzeba go mądrze umieć zaprojektować, żeby s"łóżył-od łóżka" wieki, a nie tylko funkcję ozdobną pełnił tak jak ten komin na obrazku. Przepraszam, człowiek ma dwie półkule, akurat używam abstrakcyjnej , bo logiczna czeka na elektrodę do pomiaru ilości wejść na temat.... Ulrich Aquapelletich AP12 - Komunikat błędu "no depression" Ulrich Aquapelletich AP12 - Komunikat błędu "no depression"Dlaczego dwa obrazki się wkleiły może dlatego, że powinienem od razu dwa Aquapelletich kupić ? tylko czy ta pani z reklamy mi pomoże go wnieść , odwdzięcze się ciepłą herbatą i bułeczką z masełkiem rozgrzanym nie na piecyku, ale w okolicach tego, krótszego mieczyka...http://www.henrix.pl/kominek-wodnypelet-aquapelletich-p-1289.html
    a wrzócę jden link, bo niektórzy ja k nie zobaczą to nie uwierzą, że taki porąbany człowiek z majstrował taki sprzęt obok tego chłopca lerzy(ż)Ego córka (to taki gryps, za Serwis Elektroda.plhttps://drive.google.com/folderview?id=0B3pRDAAcTG5GbFNrcHdrcmI1V00&usp=sharing 50,1MB
  • Poziom 11  
    Ulrich Aquapelletich AP12 - Komunikat błędu "no depression" Ulrich Aquapelletich AP12 - Komunikat błędu "no depression"
    chcąc nawiązać do początku tego wątku, kiedy to prosiłem o podpowiedź, jednak pewnie styl wypowiedzi zniechęcił czytających, więc spróbuję jeszcze dołączyć dwa zdjęcia i powiedzieć, że nóżka przy jednym z elementów elektronicznych straciła kontakt z podłożem. Potrzebuję ten element, ewentualnie całą płytkę. Może jakiś serwisant, który przejeżdża czasami w okolicach Gdyni, będzie skłonny nawiązać kontakt, żeby swoim okiem sprawdził, ewentualnie ustawił parametry serwisowe i podpowiedział jak zmienić moc tego urządzenia na podgrzewacz do samej wody.
    Wiem, że panowie są bardzo zajęci pracą, a kominek jest niezbyt popularny i występują problemy z częściami. To tyle. Uczę się cierpliwie, a to jest najtrudniejsze.
    Element zapewne kosztuje poniżej 1zł, ale który z Panów odpowie za darmo, gdzie go kupić za 100zł plus montaż, a dojazd to jest największy problem, bo nie mam prawa jazdy, a kominek nie jest taki ciężki taniej mi wyniesie pieszo 4 bezdomnych ? i znów niestety nie potrafię mówić już językiem technicznym, Polska myśl medyczna wybiła mi go z głowy... Czy ktoś ma odwagę zapytać jak to się stało, że... najbogatszy człowiek w PL... zapłacił za to jak Polska mnie... to się nazywa Bóg zapłać za pomoc...
    Dla bardziej zainteresowanych wyglądem płytki w rozdzielczości wyższej niż (popiół ?) diamentu nie znalazłem, choć może, któryś z czytelników wątpi, że ja nim jestem, choć szlifować się już Polakom nie dam, bo nie mają pojęcia z którego kotła będzie problem im wyjść... Kotłownia www.przyJJaciele.pl pokaże obraz Polskiego Piekła.niet
  • Poziom 9  
    Witam !
    Posiadam taki kominek od dziewięciu lat, ogrzewam nim cały dom 100 m2 i 80 litrów wody w bojlerze.Nie jestem fachowcem , ale raz miałem problem pod tytułem ,, no depresion,, z objawami jak wyżej.Jak wynika z instrukcji jest kłopot z dopływem powietrza przy spalaniu.
    Trzeba sprawdzić kanał doprowadzający powietrze do kominka , jeśli brak osobnego dopływu , łatwo sprawdzić otwierając okno w pomieszczeniu z kominkiem.
    W moim przypadku zatkana okazała się siatka w kanale wentylacyjnym , doprowadzającym powietrze do salonu, oczyszczenie jej skutecznie rozwiązało problem .
    Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Dziękuję za odpowiedź.
    Sprawdzałem cały tor od wlotu powietrza do wylotu spalin.
    W moim przypadku czujnik uległ uszkodzeniu pod wpływem warunków atmosferycznych. Udało mi się kupić. Dziś właśnie dotarł i myślę, że kominek będzie pracował prawidłowo z czujnikiem.
    Jest już troszeczkę inny (powierzchniowy montaż) myślę, że wytrzyma dłużej.

Odkryłem przy okazji ciekawą rzecz, ale takich tajemnic to nie wypada publicznie mówić. Bo z jednej strony co to za tajemnica, a z drugiej (Patrz ilość odpowiedzi na temat kominków, których w Polsce jest już sporo, a przecież, można podpowiedzieć, że są fora zagraniczne)

(Producent niechcący pomyślał o zimie bez ognia, dołączył do grona moich)

jedyny magazyn części podobno jest na Węgrzech próbowałem w dwóch miejscach zamówić, wybrałem firmę ze STARGARDu, ale są pewnie też inne, które zamawiają tam części, które po kilku tygodniach można otrzymać, jak za dawnych czasów.
  • Poziom 9  
    Witam !
    Niestety u mnie komunikat ,, no depression ,, zaczął pojawiać się coraz częściej , podejrzewam że to też będzie czujnik.
    Mogę prosić o kontakt.
    Dzięki z góry :D
    Firma nie istnieje , serwis również ,próbowałem wszędzie, totalna olewka o pomocy jakiejkolwiek można pomarzyć !
    Przynajmniej z woj.mazowieckiego.
    Jedyna rada jaką dostałem to nauczyć się samemu .
  • Poziom 11  
    Niestety nie udało się do końca rozwiązać problemu z czujnikiem, ale na ten moment nie jest to dla mnie takie istotne, a ponieważ zostałem ponaglony, żeby zamknąć temat i podać efekty swoich poszukiwań rozwiązania problemu, więc przyznam się że mam odłączony kabel LAN (tak go tylko nazwę)

A tak na poważnie podziękowania, dla Pani z firmy ALDOM ze STARGARDU, za uśmiech i sprowadzenie czujnika, dla pana z Edelkamin za próbę sprowadzenia i pozostałym za cierpliwość w odnalezieniu właściwego elementu, który pasuje również do innego modelu, ale to już ... (nie jest kominek AP12 tylko podróbka :)