Mam problem komunikacyjny lampy YN-565EX z body.
Aparat jest na 100% sprawny i wina na bank leży po stronie lampy.
Sama lampa też jest "prawie" sprawna gdyż pracuje w pełni normalnie do czasu gdy nie jest zapięta na sanki body.W trybie SLAVE działa normalnie błyska itd.
Jedyne co byłem sam rozkminić to brak styku między przewodem żółtym a pinem ,który do niego należy.Dodam ,że każdy inny przewód "dzwoni" ze swoim stykiem.
Dodatkowo mam nagrany film aby pokazać w czym problem.
https://www.youtube.com/watch?v=98cmVtTyejI
Aparat jest na 100% sprawny i wina na bank leży po stronie lampy.
Sama lampa też jest "prawie" sprawna gdyż pracuje w pełni normalnie do czasu gdy nie jest zapięta na sanki body.W trybie SLAVE działa normalnie błyska itd.
Jedyne co byłem sam rozkminić to brak styku między przewodem żółtym a pinem ,który do niego należy.Dodam ,że każdy inny przewód "dzwoni" ze swoim stykiem.
Dodatkowo mam nagrany film aby pokazać w czym problem.
https://www.youtube.com/watch?v=98cmVtTyejI