logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czy można grać płynnie w gry FPS przy 20 fps?

n00bo 13 Lis 2014 00:44 1017 3
REKLAMA
  • #1 14126488
    n00bo
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Dzień dobry mam pewne pytanie gram w niektóre gry fps i pytanie będzie trochę nietypowe bo to nie będzie rada o sposoby żeby zwiększyć fps czy coś w tym stylu ale na yt zobaczyłem ten filmik
    youtu.be/tf3hglpNXO0?t=1m56s uwaga przykula mnie na jego licznik fps , ma okolo 17 fps a gra dziala u niego plynnie, czy da się grać na 20 fps plynnie? bo jakos nie wierze
  • REKLAMA
  • #2 14126612
    Radovic
    Poziom 17  
    Posty: 184
    Pomógł: 14
    Ocena: 33
    n00bo napisał:
    czy da się grać na 20 fps plynnie? bo jakos nie wierze
    To jest film, patrzysz na film a nie grasz w grę, a to kolosalna różnica. Przy 20fps obraz będzie wydawał się płynny, ale lagi będą na 100%. No chyba że to jakaś wolna gra planszowa:P
  • REKLAMA
  • #3 14127114
    Ationx
    Poziom 35  
    Posty: 3727
    Pomógł: 9
    Ocena: 322
    Generalnie przy 20 FPS to żadna gra grywalna nie będzie, ale sporo też zależy od samego silnika gry. Bo są gry, które przy 30 FPS chodzą płynnie, a są takie, które wyświetlają 40 FPS, a grając wydaje Ci się, że jest ich połowa mniej.
  • #4 14127173
    wariato
    Poziom 43  
    Posty: 35419
    Pomógł: 1213
    Ocena: 839
    n00bo napisał:
    ma okolo 17 fps a gra dziala u niego plynni

    Przy 17 klatkach na sekundę nie ma prawa być płynnie.
REKLAMA