troszeczke w mikrofali (a nawet troche wiecej niz troszeczke) przypikel mi sie chlebek i mi sie troszke okopcila mikrofala w srodku, a moje pytanie polega na tym czy jest jakas rada na ten smrod ktory jest caly czas w mikrofali spalenizny? czy to trzeba poprostu jakos wywietrzyc czymozna to jakos wymyc?